آموزش استخراج بیت کوین ازسایتwww.melyoonersho.ir پرنده ای که پرواز بلدنیست به قفس می گوید تقدیر
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
<"meta name="jibisite"content="ACTIVE> هموطنان عزیز برای ورود وفعالیت دربازاریابی شبکه ای ؛تمام آموزشها در سایت بصورت جزوه؛فایل و تصویری قرارداده شده جهت توضیحات بیشتر باشماره همراه بنده تماس بگیرید 09104509998
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

.........
..........

تجارت و سازمان فروش من

 

 

اکنون که ورودی گرفته اید و تعداد آنها آرام آرام افزایش می یابد، این سوال را از خود بپرسید که چگونه می توانم به اعضای زیر مجموعه ی خود برای رشد سازمانم کمک کنم ؟ با سازمان و مجموعه خود وقت صرف کنید و با آنها بنشینید و پا شوید و آنها را همراه خود به جلسات مختلف ببرید و اجازه بدهید آنها کم کم آموزش دادن و در دست گرفتن جلسات و برگزاری و هدایت آنها را بیاموزد.

پس می بایست :

به جای آنکه به زیرمجموعه خود بگویید این ها را یاد بگیر و بعد هم او را تنها بگذارید، می بایست ابتدا به آنها مطلب را بگویید و بارها و بارها با او تمرین کنید تا بیاموزد. پس، بارها و بارها با مجموعه ی خود تمرین کنید. این کار را ادامه بدهید، تمرین یعنی تکرار ، تکرار ، تکرار ، تکرار … تا در نهایت مطالب جزء طبیعت آنها شود.
تمرین کردن نه این است که یک بار مطلبی را بگویید. آنقدر باید تمرین کنید تا مسئله برای آنها مثل آب خوردن شود. شاید برای گفتن صحیح یک جمله از پرزنت مجبور باشید ۳۰ دفعه آن را تکرار کنید تا آن را کاملاً صحیح بگوید. نباید هیچ اشتباهی داشته باشید، چون اگر شما یک اشتباه بکنید، زیر مجموعه های شما آن اشتباه را بارها و بارها انجام داده و پس از مدتی در سازمان شما، اصلاً ماهیت جمله ی مذکور تغییر کرده است، از اینکه تمرین می کنید خسته نشوید. من مدت دو هفته صبح تا شب، هر جا که بودم، حتی در تاکسی یا پای پیاده صفحات کاتالوگ را تمرین می کردم. به جلسات مختلفی می رفتم که ربطی به مجموعه ی من نداشت، ولی می بایست موقعیت تمرین را برای خود ایجاد می کردم. پس اگر هنوز به تجارت مسلط نشدید، لیدر خود را بچسبید و از او بخواهید با شما تمرین کند. همین کار را با زیر مجموعه های خود بکنید.

هیچ فرقی نمی کند که با ورودی مستقیم خود تمرین کنید یا در رده های پایین تر با فردی تمرین کنید که حتی شاید او را مستقیماً نشناسید ( ورودی غیر مستقیم ). این اقدام شما یعنی ایجاد یک سازمان قدرتمند. خواهش می کنم از ذهن خود این نکته را خارج کنید که شما یک فروشنده یا بازاریاب معمولی هستید . به فکر تجارت خود باشید. سازمان ایجاد کنید. در این Business قرار است که محصولات فروخته شود، ولی فروش این محصولات به سبب همین تجارتی است که شما اکنون آن را انجام می دهید. پس به تجارت خود بیندیشید . آیا می دانید فرق شما با کارمند اداره چیست ؟ کارمند اداره درباره اصلاح کارها و فشارها و مشکلات یک اداره زحمت می کشد ولی این تجارت ، تجارت خود شماست و سازمان شما از خود شما آغاز می شود . متعلق به شماست . هر چقدر به آن بیشتر احترام بگذارید به اهداف خود در زندگی احترام قائل شده اید . هر چقدر جدی تر باشید ، نتیجه آن را چند برابر خواهید دید . نسبت به جزوه ها و آموزش ها و جلسات هفتگی و جلسات پرزنت تعلق خاطر داشته باشید تا از کار خود لذت ببرید .
زمان ، زمان شماست . هر حرکت مثبت یا منفی شما بر سازمان شما تاثیر می گذارد . پس نکات مثبت خود را تقویت کنید و بر طبق تجربه ای که کسب می کنید ، نکات منفی خود را اصلاح کنید .
خستگی ، خستگی شماست و درآمدها نیز حق الزحمه آن است و هر گلی زدید به سر خود زدید.
.
دوستان خوبم:
انسانهای گوناگونی با روحیات مختلف وارد مجموعه ی شما می شوند . پس با صبر و متانت سعی کنید راه را برای آنها روشن کنید و اهمیت کار را به آنها گوشزد نمایید . به آنها تعهد بدهید که آنها را حمایت می کنید و از آنها تعهد بگیرید که نسبت به کار خود جدی باشند . با هم باشید و اطلاعات را رد و بدل کنید .
من ۲۰ امتیاز اطلاعات دارم و تو ۱۰ امتیاز اطلاعات . بیا با هم وقت صرف کنیم و تمرین کنیم ، چون در پایان این مدت من و تو با هم هر کدام ۳۰ امتیاز اطلاعات داریم . آیا متوجه ثروت شدید . ثروت شما اطلاعات شماست و زمان و انرژی که برای یادگیری آن صرف کردید .

این تجارتی است که افراد مجموعه نباید لحظه ای یکدیگر را تنها بگذارند و از هم جدا باشند .


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:برچسب‌ها: تجارت و سازمان فروش من
[ ] [ ] [ مجید09104509998 ]
[ ]
آموزش استخراج بیت کوین رایگان از سایت www.melyoonersho.ir ارطریق لب تاب و کامپیوتر ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------