آموزش استخراج بیت کوین ازسایتwww.melyoonersho.ir پرنده ای که پرواز بلدنیست به قفس می گوید تقدیر
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
<"meta name="jibisite"content="ACTIVE> هموطنان عزیز برای ورود وفعالیت دربازاریابی شبکه ای ؛تمام آموزشها در سایت بصورت جزوه؛فایل و تصویری قرارداده شده جهت توضیحات بیشتر باشماره همراه بنده تماس بگیرید 09104509998
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

.........
..........

10 اشتباه رایج که باعث می شود نتوانید به اهداف واقعی زندگی تان برسید

10 اشتباه رایج که باعث می شود نتوانید به اهداف واقعی زندگی تان برسید

چقدر هیجان دارید که امسال بگذرد و سال جدید آغاز شود, من پاسخ های مختلفی را می شنوم. برای برخی, این موقع سال اضطراب به ارمغان می آورد, برای برخی دیگر امید, و برای برخی دیگر, حس بازگشت به خانه اول, قطعنامه سال جدید” (نگاهی متفاوت). همه می دانند که تصمیمات سال جدید نقش عمده ای در طی سال آینده بازی می کنند, و فشارهای ناگفته ای برای”‘تغییر روش هایی که می دانید دیگر کار نمی کنند” وجود دارند.

بسیاری از مردم از سال جدید بعنوان فرصتی برای تغییر عاداتی که سال ها می خواستند تغییرش بدهند یا تعیین اهداف هیجان انگیز دیگر استفاده می کنند; در هر صورت, چه شما در حال نزدیک شدن به این اهداف و یا دور شدن از آنها هستید, رسیدن به اهداف به همان آسانی ها که بنظر می رسد نیست, اما لازم نیست سخت هم گرفته بشود. در زندگی, مثل چیزهای دیگر, اشتباه کردن هم بخشی از سفر زندگی است و اشتباه در تعیین اهداف هم از این قاعده مستثنی نیست. تعیین اهداف و خارج شدن از محدوده راحتی که برای خودتان ساختید کار عاقلانه ای است, اما وقتیکه نتیجه ای نمی بینید دلسرد شدن هم خیلی آسان است.

وقتیکه نمی توانید به اهدافتان برسید, علتش را می فهمید؟ البته, شناسایی جایی که اشتباه کردیم همیشه آسان نیست.

در ادامه 10 اشتباه فاحش که باعث می شود نتوانید به اهدافتان برسید و معمولا آنرا انجام می دهید آورده شده است.

1. توجه به چندین هدف در آن واحد

همیشه فقط بروی یک یا دو هدف در آن واحد تمرکز کنید. توجه به چندین هدف نتایج تان را تضعیف خواهد کرد. واقعیت این است که: باحتمال زیاد زمان کافی نخواهید داشت تا خودتان را در جهت دستیابی به اهدافتان وقف بدهید. همچنین, تمرکزتان خیلی کم گردیده و روی چندین هدف پخش شده است, و آنچه که اغلب اتفاق می افتد این است که تلاش تان را بدون هیچ نتیجه ای باتمام می رسانید چونکه سعی می کنید در آن واحد کارهای زیادی را انجام بدهید. در عوض این کارها فقط بروی یک هدف تمرکز کنید, تمام انرژی و تلاش تان را در جهت دستیابی به آن صرف کنید, و سپس هدف جدیدی را برای خودتان تعیین کنید. اینکار اعتماد بنفس تان را در تعیین اهداف بالاتر می برد.

2. تعیین اهداف دست نیافتنی و خیلی بزرگ

هدفتان باید هیجان انگیز باشد و وقتیکه به آن فکر می کنید قطعا باید قلبت تان سریع تر بزند! بهر حال, خط نازکی بین هدفی که نمی توان آنرا بدست آورد و هدفی که شما را هیجان زده می کند وجود دارد. از راهنمای SMART که مخفف کلمات (specific خاص, measurable قابل اندازه گیری, attainable دست یافتنی, relevant مرتبط و time-bound در قاب زمانی است) در جهت تعیین اهداف تان استفاده کنید که به شما کمک می کند اهداف هیجان انگیزتان را روشن کنید و باعث می شود که آن اهداف دست یافتنی بشود. دقت کنید وقتیکه اهدافتان را به دیگران می گویید ببینید دیگران راجع به اهدافتان چه چیزی می گویند و به دیگران اجازه ندهید که تفکرات محدود شان را بر شما تحمیل کنند. با تلاش کافی در جهت رسیدن به هدف, تعادل بین چیزی که دوست دارید اتفاق بیافتد و چیزی که دارد اتفاق می افتد را پیدا کنید.

3. عدم هر گونه اقدام در جهت رسیدن به هدف

اگر فقط در مورد هدف بسادگی رویا پردازی می کنید و هیچ اقدامی در جهت آن انجام نمی دهید, به جایی نخواهید رسید. شما باید در جهت رسیدن به هدفتان رویا پردازی کنید و تجسم داشته باشید اما همچنین برای رسیدن به هدف اقدام گسترده و مستمر داشته باشید. فقط اینکه بنشینید و هیچ تلاشی هم نکنید به نتیجه ای نخواهید رسید. باید هر روز کمی قدم بردارید تا به شما کمک کند که به هدفتان نزدیک تر شوید, انجام اینکار از آنچه که فکر می کنید راحتر است.

4. تا از منطقه آسایش خاطرتان خارج نشوید نتیجه ای نمی گیرید

همه خوب می دانند رسیدن به اهداف بسادگی بدست آوردن یک تکه کیک نیست, و بدین خاطر است که اکثر اهداف نیاز دارند تلاش زیادی را در جهت رسیدن به آنها انجام بدهید. اغلب مجبورید از منطقه آسایش خاطرتان خارج شوید و کارهای انجام بدهید که حس خوبی نسبت به انجامشان در بلند مدت ندارید. یکی از دلایلی که اکثر مردم بسادگی از اهدافشان دست بر می دارند به این خاطر است که انگیزه, از خود گذشتگی, استقامت و پشتکار و صبر و شکیبایی برای خارج شدن از منطقه آسایش خاطری که برای خودشان ایجاد کردند و گرفتن نتیجه را ندارند. این واقعا چیزی است که اکثر کسانی که به اهدافشان می رسند و کسانی را که نمی رسند از هم متمایز می کند‒کسانی که به اهدافشان می رسند اقدامات منظمی را در جهت رسیدن به آن انجام می دهند.

5. خیلی زود دست از تلاش بر می دارید

قبل از اینکه از هدفتان دست بردارید چه مقدار سعی می کنید؟ سعی کردن به این معنی نیست که کاری را بارها و بارها انجام بدهید و امید داشته باشید هر موقع که این کار را می کنید متفاوت عمل کند. وقتیکه بنظر می رسد کارهایی که در جهت رسیدن به اهدافتان انجام می دهید دیگر جوابگو نیستند و قصد دارید که تسلیم بشوید, شاید فقط نیاز باشد که استراتژی تان را کمی تغییر بدهید یا کاری متفاوت از آنچه همکنون می کنید انجام بدهید. شاید احساس کنید که فقط دارید مدام تلاش می کنید, بدون اینکه هیچ نتیجه ای ببینید و دلتان می خواهد که دست بردارید. ولی صبر و پشتکار را هم وقتیکه دارید اهدافتان را تعیین می کنید و در جهت رسیدن به آن تلاش می کنید باید مد نظر قرار بدهید. گاهی اوقات درست قبل از رسیدن به موفقیت دست از تلاش بر می داریم. وقتیکه همه چیز به نظرتان مکر و حیله می رسد دست از تلاش برندارید; برویش کار کنید و نتایج بدنبال آن خواهند آمد. اگر زندگی نامه افراد مشهور را مطالعه کنید, متوجه می شوید که تداوم و پشتکار عنصر ضروری در موفقیت است.

6. بازی کردن نقش قربانی

همه ما تابحال احساس قربانی شدن را داشته ایم, خوب می دانید منظورم چیست, وقتیکه کارها خوب پیش نمی رود و ما حس می کنیم که همه چیز ناجوانمردانه است. فکر کردن به این شیوه اغلب اوقات می تواند برای رسیدن به اهدافتان مضر باشد, چونکه این طرز فکر براحتی انرژی تان را می گیرد, و باعث می شود فکر کنید که هیچ کنترلی بروی نتایج تلاش هایتان ندارید. متعهد شوید که بروی صندلی راننده می نشینید و زندگی تان را هدایت می کنید. بروی صندلی کمک راننده ای که توسط دیگران هدایت می شود ننشینید و احساس قربانی درمانده را نداشته باشید.

7. نداشتن جهت روشن

اگر دقیقا نمی دانید که کجا می خواهید بروید, پس از کجا خواهید فهمید که به آنجا رسیده اید؟ داشتن جهت مشخص فقط به اقدامات جهت دارد منجر نمی شود, بلکه بعنوان هدف بصری عمل می کند, و به شما انگیزه اضافی خواهید بخشید. هر چقدر اهدافتان واضح تر باشند, انگیزه بیشتری برای رسیدن به آن خواهید داشت. هدفتان را بعنوان تصویر واضح و شفاف در چشم ذهنتان ببینید, تا به سمت آن کشیده بشوید.

8. همیشه انتظار بدترین ها را داشتن

هنری فورد معروف زمانی گفت, “چه فکر کنید که می توانید, یا فکر کنید که نمی توانید – در هر صورت حق با شماست.” به بیان دیگر, اگر انتظار بدترین ها را داشته باشید, باحتمال زیاد بدترین ها برایتان پیش خواهد آمد و اگر انتظار داشته باشید بهترین ها برایتان اتفاق بیافتد, باحتمال قوی آنرا تجربه خواهید کرد. چرا انرژی تان را صرف چیزهایی می کنید که نمی خواهید اتفاق بیافتد و شروع به فکر کردن در مورد چیزهایی که می خواهید اتفاق بیافتد نمی کنید. بروی گسترش دادن چه چیزی تمرکز کردید, پس بروی چیزهایی تمرکز کنید که می خواهید گسترش شان بدهید.

9. کاری که فکر می کنید لازم است را انجام بدهید نه کاری که دیگران از شما خواسته اند

وقتی هدفی تعیین می کنید که واقعا نمی خواهید به آن برسید, اما احساس می کنید که باید اینکار را بکنید, نمی توانید از اقدامات تان الهام بگیرید و مقاومت را در برابرتان همیشه احساس خواهید کرد. به همین ترتیب اگر هدفی تعیین کنید بخاطر اینکه دیگران از شما خواسته اند, متوجه می شوید که تکمیل کردنش بسیار سخت است. هدفی را که واقعا خودتان می خواهید انجام بدهید, نه آنچه را خانواده, همسر و یا دوستانتان از شما می خواهند. انجام کاری که دوست دارید و واقعا می خواهید انجامش بدهید بهترین محرک برای رسیدن به هدف تا بحال بوده است.

10. مواجه نشدن با موانع

موانع همیشه بر سر راه اهداف وجود دارند, اما اگر در اولین مانعی که دیدید دست بکشید, رسیدن به اهدافتان دست نیافتنی خواهد بود. وقتیکه که دارید هدفتان را تعیین می کنید, باید موانع پیش رویتان را شناسایی کنید و نقشه ای برای عبور از آنها داشته باشید. همیشه موانع وجود خواهند داشت, اما مهم ترین بخش این قضیه این است که چطور با این موانع روبرو بشوید.

اگر اهدافی را برای خودتان تعیین کنید و به آن دست یابید که واقعا برایتان معنی و مفهوم زیادی دارند, تعیین اهداف سخت, خسته کننده و یا بی ثمر نیست, به معنای واقعی کلمه دنیای پیرامونتان را با اینکار تغییر خواهید داد! تمام قدرت در درون شماست‒فقط باید از آن استفاده بکنید.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:برچسب‌ها: 10 اشتباه رایج که باعث می شود نتوانید به اهداف واقعی زندگی تان برسید
[ ] [ ] [ مجید09104509998 ]
[ ]
آموزش استخراج بیت کوین رایگان از سایت www.melyoonersho.ir ارطریق لب تاب و کامپیوتر ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------