آموزش استخراج بیت کوین ازسایتwww.melyoonersho.ir پرنده ای که پرواز بلدنیست به قفس می گوید تقدیر
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
<"meta name="jibisite"content="ACTIVE> هموطنان عزیز برای ورود وفعالیت دربازاریابی شبکه ای ؛تمام آموزشها در سایت بصورت جزوه؛فایل و تصویری قرارداده شده جهت توضیحات بیشتر باشماره همراه بنده تماس بگیرید 09104509998
فا تولز - ابزار رایگان وبمسترساخت حرفه ای کد متن متحرک

.........
..........

در شرکت بازاریابی شبکه ای چارچوب ذهنی جدیدی برای خود ایجاد کنید.

برخی از افراد بر این باور هستند که زمانی که در کاری پول بیشتری کسب کنند موفق هستند. بازاریابی شبکه ای نیز به این منوال است.
بسیاری از افراد به دلیل جذابیت بالای درآمدهای بالای آن به حرفه نتورک مارکتینگ می پیوندند.این افراد تصور می کنند سالی که بیشترین درآمد را کسب کنند بهترین سال کاری و زندگی آن هاست.اما این طرز فکر کاملا اشتباه است. شما زمانی در ام ال ام مارکتینگموفق می شوید که خود را یک کارآفرین ببینید و اشتیاق به کار کردن را داشته باشید.
به گفته مارک یارنل اگر قبل از شروع هرکاری، اشتیاقی به آن نداشته باشید به هیچ وجه به مقصد نخواهید رسید.درست است که ثروت و شهرت در کارنامه افراد موفق کاملا به چشم می خورد و هم چنین با ساختن و مدیریت یک مجموعه می توانید احساس موفقیت و قدرت کنید، اما هیچ چیزی جای احساس ارزش کردن را نمی گیرد،ارزشی که برای خود در این کار قائل می شوید،اشتیاق به کار را در شما ایجاد می کند و زمینه ساز رسیدن شما به مقصدتان است.
حال این سوال مطرح می شود که چگونه می توانیم در این حرفه برای خود ارزش قائل شویم؟
در پاسخ به این سوال برخی می گویند زمانی احساس ارزش می کنند که همه چیز داشته باشند و بعد از آن فقط خوش بگذرانند! به این افراد باید بگوییم اگر در چنین شرایطی احساس با ارزش بودن می کنید باید بگوییم این احساس شما موقتی است و خیلی زود به پایان خواهد رسید، چرا که ثروت و دارایی جزء نیازهای اولیه محسوب می شوند.
تایید این حرف را می توان در نظریه واقعیت درمانی گلاسر پیدا کرد.
وی معتقد است ما دوگونه نیاز داریم، نیازهای اولیه مانند غذا، خوراک، آب و سرپناه و نیازهای ثانویه همانند دادن و گرفتن محبت،نیاز به مفید بودن برای خود و دیگران که در این بین نیازهای ثانویه حس ارزش و سلامت روانی را برای افراد ایجاد می کنند.
به زندگی افراد موفق و ثروتمند نگاهی بیندازید، چرا آن ها با ثروتی که دارند باز هم به کارشان ادامه می دهند و از تلاش دست برنمیدارند؟
جواب این سوال ساده است، حس ارزشی که کسب و کارشان برای آن ها ایجاد می کند. اگر می خواهید در این حرفه هرسال برایتان بهترین سال باشد، پس باید به خلق ارزش ها بپردازید. منظور از ارزش صرفا ارزش های مادی نیست، بلکه تعهد داشتن، هدف داشتن و کمک به دیگران بخشی از این ارزش ها هستند.
زمانی در زندگی احساس ارزش می کنید که نه تنها در زندگی هدف مدار باشید بلکه برای دیگران هم بتوانید چیزهایی را ارئه دهید. زمانی می توانید مطمن باشید در این حرفه به ارزش های ذکر شده دست پیدا می کنید که جوابتان به سوالات زیر مثبت باشد ،
-آیا افراد با پیوستن به سازمان فروش شما بهره مالی و یا غیره خواهند برد؟
-آیا باور دارید که توزیع محصولات تان بین مصرف کنندگان می تواند وضع بهتری را برای آنان ایجاد کند؟
-آیا حاضرید آینده شرکتتان را برای بهترین دوستان و اعضای خانوادتان تضمین کنید؟
-آیا به تصمیماتی که رهبرانتان برای شما می گیرند، اطمینان دارید؟
-آیا این امکان را در شرکت تان می بینید که افراد متوسط در زیر دست شما بتوانند از نظز مالی موفق شوند؟
اگر پاسخ شما به سوالات منفی بود به عقب برگردید و با دقت شرکت و محصولاتتان را مورد بررسی قرار دهید.زمانی که شما شرکت خوب و محصولات خوبی را انتخاب نکنید، اشتیاقی برای کار نیز نخواهید داشت بهمقصد هم نخواهید رسید.
اگر شرکت، محصولات و برنامه درآمدزایی و رهبران را قبول نداشتید، هیچ گاه کارتان را آغاز نکنید.چرا که این عوامل نقش مهمی در ایجاد برنامه و دست یابی به اهدافتان دارند.اگر شما به مواردی که گفته شد اشتیاق نداشته باشید و برای شما ارزشی نداشته باشند، نمی توانید در صنعتی که نیاز به اشتیاق دارد، موفق شوید.
اگر نمی توانید شرکتی را پیدا کنید که شما را به هیجان نیاورد، بدانید که حرفه نتورک مارکتینگ مناسب شما نیست.شما زمانی به نتیجه می رسید که از روند کاری تان لذت ببرید.
با هلدینگ بزرگ عطاکو از سایت www.mowj4 همراه ما باشید.

نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:برچسب‌ها: در شرکت بازاریابی شبکه ای چارچوب ذهنی جدیدی برای خود ایجاد کنید
[ ] [ ] [ مجید09104509998 ]
[ ]
آموزش استخراج بیت کوین رایگان از سایت www.melyoonersho.ir ارطریق لب تاب و کامپیوتر ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------